Friday, July 31, 2015

Lavander Roads - Luberon

Welcome at Luberon Lavender Area

Naša cesta pokračovala levanduľovou oblasťou Luberon


We were sharing this view with several painters. Seeing painter in action, certainly stop for irresistible view!

View to the picturesque and quiet village Aurel we visited, here are some pics: 

O tento pohľad sme sa delili s niekoľkými maliarmi. Maľovanie obrazov - prezradí atraktívne zákutie s neodolateľným výhľadom. Dodám len toľko, ak uvidíte niekde usalašeného maliara v akcií, určite za zastávku to stáť bude.

Malebné a pokojné mestečko Aurel nás zlákalo svojim čarom, preto sme sa rozhodli ho navštíviť:Preparing new sachets of lavender I imagine something like this green ivy-berry, metal seatings, white cages...

Keď pripravujem nové vrecúška levandule stále si predstavujem niečo takéto, biele, ťahavý brečnan, kovové zábradlia, sedenie, klietky...
Architecture and natural materials

I was impressed by this house details. Love these shutter captures with the metal clip and hanging decoration with hearts and French cock.

Architektúra a prírodné materiály

Tent dom ma zaujal svojimi detailmi. Kov a kameň. Okenice pri otvorení sa zachytia kovovými príchytkami, kohút a závesná dekorácia so srdiečkami skvelé k sebe ladia. 


Local Provencal products manufactured following traditional recipes

Lokálne provensálske výrobky vyrábane podľa tradičných receptov

Bathroom products
Výrobky do kúpelne ako sprchový gel 


Scented candles

Vonné sviečky v zaujímavom obale


Lavender softener for clothes

Shopping. This time I wanted to try something new and original. It is very easy to get kids to wash hands with Lavender soap, so it was a classic lavender soaps, candles, tea, nature lavender oil and natural softener for clothes for its aromatics and relaxing effects. Whenever changing bed linen I am refreshing with lavender water now!


Levanduľové zmäkčovadlo na posteľné prádlo

Tento krát som chcela vyskúšať aj niečo nové a originálne. Motivovať deti umývať si ruky nemusím, ale veľmi radi a častejšie si umyvajú ruky levanduľovým mydlom. Takže to boli klasické mydlá, prírodné mydlá na škrvny ako aj voda na žehlenie pre jej aromatické a zmäkčujúce účinky. Použíjem ju pri každej výmene posteľného prádla a na osvieženie vankúše prestriekam levanduľovou vodou.

Všetkým prajem pekný víkend a veľa relaxu.

Monika

I am linking to these parties.


Post a Comment
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...